Fotografija osebe Žok Ljutomer.

Fotografija osebe Tomaž Kušar.

Fotografija osebe OK Luka Koper.

Fotografija osebe OK Prevalje.

OD KRIM so na domačem parketu le izvlekle zmago in se, kot zadnji potnik, le uvrstile v 1/8 finala pokala Slovenije za ženske.

V pokalnem tekmovanju za žeske se je danes v Ljubljani s tekmo med OD Krim in ŽOK Tirglav Kranj zaključil 4 keog pokala Sloveije. DOmačinke so zelo prepričljivo zaključile prvi niz in ga dobile na 25:15. GOstje so jim v drugem vrnile z isto mero in se veselile konca niza na 12:25. Sledila sta dva izenačena niza, kjer so v podaljšanem nizu s 24:26 najprej povedle Kranjčanke, a so domačinke nato v naslednjem vrnile in ga dobile s 25:23. Tudi peti niz je bil izenačen in se je tokrat izšel v korist domačih odbojkaric s 15:13.

Pred odbojkaricami OD Krim so si nastop v 1/8 finala zagotovile Šoštanjčanke, ki so doma s3:0 presenetile ŽOK Soboto. ŽOK GSV Ptuj je tudi v domači dvorani premagal Roto Kema Puconci s 3:0. Ekipa Nova KBM Branik II je bila na gostovanju boljša od Prevanja s 3:1. Šentvid-Vital je v Žitovnisi slavil tesno zmago 3:2 proti domači Aquawatt Žirovnica. Odbojkarice Weiler Volley Zreče so po velikih nihanjih le dobile tekmo v gosteh proti TPV Volley NM. Calcit Volley II pa je doma zanesljivo odpravil odbojkarice Vital Ljubljana.

Pokal 4.krog

Tekme 1/8 finala pokala so predvidene 13.11.2019. Natančni kraji in ure tekem še niso znani. Imamo pa že pare 1/8 finala:

Kajuh Šoštanj : Calcit Volley
 Ankaran : ŽOK G.S.V. Ptuj
 Nova KBM Branik II : ATK Grosuplje
 SIP Šempeter : Braslovče
 Šentvid-Vital : Nova KBM Branik
 GEN-I Volley : Weiler Volley Zreče
 OD Krim I : Formis
 Luka Koper : Calcit Volley II