Slovenska reprezentanca U16 je na svojem debiju na mednarodnih tekmovanjih vknjižila že drugo zmago, tokrat proti Izraelu in se že uvrstila v 1/2 turnirja.

Slovenke so bile v svoji drugi mednarodni tekmi še bolj prepričljive kot na prvi. Naše najmlajše odbojkarice so uvodni niz dobile na 25:10. Tudi v drugem so nadaljevale s svojim ritmom igre in ga zaključile s 25:11. Tretji niz pa so se dekleta še nekoliko bolj razigrala in nasprotnicam povsem omogočile igrati njihovo igro. Niz so zaključile na 25:2.

V tekmi je bila videti tudi precejšnja kakovostna razlika med reprezentancama, ki je bila tokrat v korist naše izbrane vrste. Že danes, 11.01.2019 ob 17:30 pa bo za naša dekleta in strokovno vodstvo (selektorka Živa Cof, pomočnika Ketty Vraber in Andrej Flajs) prvi zrelostni preizkus. Tekma z reprezentanco Češke bo odločala o zmagovalcu kvalifikacijske skupine B, ki prinaša statistično nekoliko lažjega nasprotnika v polfinalu. Srečno!