Dvorana VŠD Hoče, gledalcev 70, sodnika Mesarič Franc, Melavc Tomaž.

V 5. krogu 1. A DOL za ženske sta se ob 19. uri pomerili domača ekipa OK Formis in gostujoča ekipa Calcit Kamnik. Tekma se je končala v prid gostujoče ekipe 0:3, (14, 15, 20).

Formis: Keglevič (C), Bavdaš, Halužan Sagadin, Godec, Gradišnik Klanjšček, Štamper, Pravdič, Zupan(L), Detiček, Ertl, trenerja: Dušan Jesenko in pomočnik Sebastijan Zorenč.

Calcit Volly: Zbičajnik, Mihevc, Kotnik(L), P. Marušič, Š. Marušič, Mihalinec, Vovk, Brulec Kostić, Zatković, Janežič (L), Charuk, Jerala, Kaker. Trener: Gregor Rozman.

Prvi niz se je pričel z asom kapetanke ekipe Formisa, Kaje Keglevič, nato pa so nasprotnice takoj prevzele pobudo na igrišču. Četudi trener Rozman na igrišče ni postavil najmočnejše postave, so gostje prepričljivo igrale tudi v nadaljevanju in niz dobile z rezultatom 25:14.

Podobo kot prvi niz je potekal tudi drugi. Gostje so imele vse niti v svojih rokah, a so tudi domačinke na trenutke pokazal boljšo igro, predvsem v napadu, v katerem je izstopala Taja Gradišnik Klanjšček. Kljub temu so igralke iz Hoč osvojile le točko več kot v prvem nizu.

Bolj odločno so igralke Formisa pričele tretji niz. Z dobrimi servisi so držale stik z nasprotnicami do sedme točke, nato pa zapravile dve enostavni žogi in gostjam dovolile, da so se odlepile za dve točki. Tudi v nadaljevanju so gledalci lahko videli boljšo igro domačink, ki so pokazale predvsem več sproščenosti kot v prvih dveh nizih. Kljub temu pa to ni bilo dovolj za osvojen niz, saj so osvojile 20 točk in tekmo izgubile z rezultatom 3:0.