Fotografija osebe Žok Roto-Kema Puconci.

Fotografija osebe Odbojkarski Klub SIP Šempeter v Savinjski dolini.

Fotografija osebe Korvolley.

Polska Orlen liga, DPD Arena Legionowo, gledalcev 1.700, sodnika Fiutek, Cyran

V močni Orlen ligi na Poljskem se je reprezentanča kapetanka Eva Mori z LKS Commercecon Lodž srečala nasprti mreže z drugo mlado reprezentantko Žano Zdovc Šporar ter reprezentančnim selektorjem ALeksndorm Chiappinijem in pomočnikom Fabiom Gabonom, ki pa so pri DPD Legionovia Legionowo. Tokrat je selektor premagal kapetanko s 3:0 (25:16, 25:12, 25:22)

Žana Zdovc Šporar še tudi na tej tekmi ni igrala. Na drugi strani pa je bila vse tri nize v igri Eva Mori, ki je tokrat dosegla 1 točko za svojo ekipo. Domačinke, DPD Legionovo, so bile na tej tekmi precej boljši nasprotnik in so prva dva niza dobile prez težav.  tretjem nizu je ni nobena od ekip ohranila varne prednosti do konca niza, a so dobačinke odigrale bolj zbrano in zasluženo zmagale s 3:0.

Pri domačinkah je bila najučinkovitejša kapetanka Maja Tokarska, #1, ki je zbrala skupno kar 14 točk. Z 9 točkami se ji je pridružila Olga Strantzali #12 in z 8 točkami še Juliette Fidon-LEbleu. V vrsti LKSa pa je bila tokrat najpepričljivejša Katarina Lazović #8 z 11 točkami. Sledili sta ji Aleksandra Wojcik #6 z 10 točkami ter Monika Bociek #12 z devetimi točkami.

LKS Commerce LODŽ je trenutno 5. ekipa prvenstva s tremi zmagami in dvema porazoma. Ekipa DPD Legionovia Legionowo pa je na 7. mestu državnega prvestva z dvema zmagama in tremi porazi.   V prvenstvu trenutno vodi ekipa Developres SkyRes Rzeszów, ki ji sledita  Grupa Azotic Chemik Police in Grot Budowlani Ložz.

V Naslednjem krogu bo DPD Legionovo gostoval pri Grupa Azotic Chemik Police; med tem ko bo LKS Commercecon Lodž doma gostil ekipo E.LECLERC Radomka Radom.