FINALE Kadetinj 2013

SREBRNE Mladinke 2014

U23-Sprejem v Ljubljani

Napovednik dogodkov..

Fotografija osebe Odbojkarica.si.

 OZS je prekinila vsa tekmovanja do 30.03.

Predsedstvo spremlja stanje dnevno. Nova

seja in odločanje predvideno za 25.03.2020.

Fotografija osebe Volley Camp Rogla.

Fotografija osebe OK Triglav Kranj.

CEV:

Fotografija osebe Odbojkarski klub Nova KBM Branik.

MEVZA:

Zmagovalke:

Fotografija osebe MEVZA - Middle European Volleyball Zonal Association.

MVP's:

Fotografija osebe MEVZA - Middle European Volleyball Zonal Association.

 

 

PRVAKINJE 1-liga (17.03.2020):

PRVAKINJE....

Sezona 2019-2020

Ljubljana - sedem telovadnic po OŠ v Ljubljani

Avtor: VOLLEYBALLubljana

9.mednarodni LJUBLJANA OPEN je potekal od 10. - 12.1.2020 in je bil rekorden po številu nastopajočih  ekip in odigranih tekem. V štirih starostnih kategorijah je tekmovalo77 ženskih ekip iz petih evropskih držav: Slovenije, Bosne in Hercegovine, Hrvaške, Italije in Srbije, 952 igralk in trenerjev.
V soboto in nedeljo je bilo v sedmih telovadnicah, na kar dvanajstih igriščih, odigranih 193 odbojkarskih tekem.
Zahvala vsem ekipam za sodelovanje na turnirju in čestitke za odlične tekme in prelep vikend!
Prihodnjo leto 2021 pa praznujemo 10. letnico turnirja LJUBLJANA OPEN, ki se bo odvijal od 8. - 10.1.2021 in vas že lepo vabimo k udeležbi.

Picture
 Končne uvrstitve ekip na 9. LJUBLJANA OPEN:

MLADINKE:
1. mesto :   OK Borac Čačak                  Srbija
2. mesto :   ŠD Olimp Ljubljana             Slovenija
3. mesto :   OK Luka Koper                   Slovenija
4. mesto :   OK Žirovnica                      Slovenija
5. mesto :   OK Novi Grad Sarajevo       Bosna in Hercegovina
6. mesto :   ŽOK Domžale                      Slovenija
7. mesto :   OK Zalet                             Italija
8. mesto :   OK Pazin                            Hrvaška
9. mesto :   ATK Grosuplje                    Slovenija
10. mesto : VOLLEYBALLjubljana          Slovenija
KADETINJE:
1. mesto :   OK Leskovac                     Srbija
2. mesto :   ŽOK Murska Sobota           Slovenija
3. mesto :   OD Vital Ljubljana            Slovenija
4. mesto :   SIP Šempeter                    Slovenija 
5. mesto :   VOLLEYBALLjubljana 1     Slovenija
5. mesto :   OK Umag                           Hrvaška
7. mesto :   OK Formis                         Slovenija
7. mesto :   OK Šibenik                        Hrvaška
9. mesto :   Slovenj Gradec Kostmann Slovenija
9. mesto :   Štrand Volley                    Srbija
11. mesto:   ŽOK Šentvid Ljubljana 1  Slovenija
11. mesto:   ŽOK Ptuj                          Slovenija
13. mesto :   TPV Novo mesto             Slovenija
13. mesto :   ŠD Olimp Ljubljana         Slovenija
15. mesto :   ATK Grosuplje                Slovenija
15. mesto :   OK Novi Grad Sarajevo   Bosna in Hercegovina
17. mesto :   OD Vital Ljubljana 2       Slovenija
18. mesto :   OK Borac Čačak              Srbija
19. mesto :   OK Vodice                      Hrvaška
20. mesto :   OK Makarska                  Hrvaška
21. mesto :   ŽOK Triglav Kranj          Slovenija
22. mesto :   OK Šempeter 2              Slovenija
23. mesto :   POK Krško                     Slovenija
24. mesto :   OD Vital Ljubljana 3      Slovenija
25. mesto :   ŽOK Domžale                 Slovenija
26. mesto :   VOLLEYBALLjubljana 2  Slovenija
27. mesto :   OK Novo Sarajevo          Bosna in Hercegovina
28. mesto :   ŽOK Šentvid 2                Slovenija
STAREJŠE DEKLICE:
1. mesto :   ŽOK Braslovče                  Slovenija
2. mesto :   OK Leskovac                    Srbija
3. mesto :   OK Luka Koper                 Slovenija
4. mesto :   OK Pazin                          Hrvaška
5. mesto :   ŠD Olimp Ljubljana          Slovenija
5. mesto :   OK Olimpik Zagreb           Hrvaška
7. mesto :   VOLLEYBALLjubljana 1     Slovenija
7. mesto :   ŽOK Triglav Kranj             Slovenija
9. mesto :   OK Formis                        Slovenija
9. mesto :   OK Borac Čačak                Srbija
11. mesto :  Calcit Volley 1                 Slovenija
11. mesto:   POK Krško 1                    Slovenija
13. mesto :  AŠD Sokol                        Italija
13. mesto :  Slovenj Gradec Primafoto Slovenija
15. mesto :  ŽOK Samobor                   Hrvaška
15. mesto :  OK Umag                          Hrvaška
17. mesto :  HAOK Dubrava                 Hrvaška
18. mesto :  ŽOK Šentvid                     Slovenija
19. mesto:   OD Vital Ljubljana            Slovenija
20. mesto :  OK Novi Grad Sarajevo     Bosna in Hercegovina
21. mesto :  VOLLEYBALLjubljana 2    Slovenija
22. mesto :  OK Foresta Zagreb           Hrvaška
23. mesto :  POK Krško 2                     Slovenija
24. mesto :  OK Leskovac 2                 Srbija
25. mesto :  ŽOK Domžale                   Slovenija
26. mesto :  OK Vodice                        Hrvaška
27. mesto :  VOLLEYBALLjubljana 3    Slovenija
DEKLICE:
1. mesto :   OK Borac Čačak                 Srbija

2. mesto :   ŠD Vital Ljubljana 1           Slovenija
3. mesto :   OK Pazin                           Hrvaška
4. mesto :   OK Novi Grad Sarajevo      Bosna in Hercegovina
5. mesto :   ŠD Olimp Ljubljana           Slovenija 
6. mesto :   OK Foresta Zagreb             Hrvaška
7. mesto :   VOLLEYBALLjubljana 1      Slovenija
8. mesto :   OK Novo Sarajevo              Bosna in Hercegovina
9. mesto :   OK Luka Koper                  Slovenija
10. mesto : ŽOK Domžale                     Slovenija
11. mesto : OD Vital Ljubljana 2          Slovenija
12. mesto : VOLLEYBALLjubljana 2      Slovenija

Najboljše igralke na 9. LJUBLJANA OPEN:

Mladinke:
Najbojša igralka na turnirju - MVP:
                      Anđela Pavlović        OK Borac Čačak
Blokerka:       Urša Pavlič                ŠD Olimp Ljubljana
Napadalka:     Anđela Babić             OK Borac Čačak
Libero:           Ana Kregar                ŠD Olimp Ljubljana
Podajalka:      Lana Pavlovič            OK Luka Koper

Kadetinje:
Najbojša igralka na turnirju - MVP:
                     Vanja Ivanović           OK Leskovac
Blokerka:       Neja Poznajelšek       OD Vital Ljubljana 1
Napadalka:     Tijana Stojilković      OK Leskovac
Libero:           Gaja Kuhar                ŽOK Murska Sobota
Podajalka:      Ajda Kuhar                ŽOK Murska Sobota

Starejše deklice:
Najbojša igralka na turnirju - MVP:
                      Rima Posedel              OK Braslovče
Blokerka:       Sofija Đorđević           OK Leskovac
Napadalka:     Lea Lazar                   OK Luka Koper
Libero:           Lara Jelen                  OK Braslovče               
Podajalka:      Živa Šalej                   OK Braslovče

Deklice:
Najbojša igralka na turnirju - MVP:
                      Natalija Gobeljić       OK Borac Čačak
Napadalka:     Lana Radetić              OK Pazin
Libero:           Jelena Marić              OK Borac Čačak
Podajalka:      Kaja Povšič                ŠD Vital Ljubljana

 

Konec prvenstva...CALCITOVKE prvakinje See more details
V Šempeter bo nov velik športni dogodek See more details
Calcitu tretji naslov v srednjeevropski ligi See more details