Cuneo - športna dvorana Davide Prati - Angelo Santoro , gledalcev 1.839,

V 15.krogu italijanske lige »Lega Pallavolo Seria A1 Femminile« je po vodstvu gostij Savino Del Bene Scandicci z 1:2 in 19:24 v tretjem nizu uspel domačinkam Bosco S.Bernadero Cuneo veliki preobrat. Najpre so ubranile 5 zaključnih žog do izenačenja in nato še dve v podaljšanem nizu ter ga dobile pri 28:26. Na koncu so igralke Cuneo zmagale še peti niz (15:13) in dobile tekmo s 3:2.

Pred skoraj 2.000 gledalci so igralke ekipe Cuneo dobro pričele tekmo in prvi niz prepričljivo dobile z rezultatom 25:17. Naslednji niz so žalost številnih domačih navijačev še bolj gladko izgubile, saj so gostje zaključile vse skupaj že pri 15:25. V tretjem nizu se domačinke niso pobrale. Niz so izgubile na 20:25, kar je pomenilo vodstvo gostij iz Scandicci-ja v nizih z 1:2. Gostje so v četrti niz vstopile izjemo in ga vodile do zaključka (4:8, 11:16, 14:21), ko je bilo 19:24 in ko so gledalci praktično čakali samo še zaključno žogo in konec tekme.

Kot da so se domače igralke pri tem rezultatu prebudile in prestavile tri prestave višje. Predvsem na krilih odlične Lise Van Hecke (23 točk) so ubranile najprej 6 zaključnih žog gostij in nato niz odločile v svojo korist pri rezultatu 28:26. Ta povratek v tekmo jim je dal zagon za peti niz, v katerem so si domačinke že na začetku priigrale minimalno prednost 5:3, jo vmes celo malenkost povišale na 10:7 in nato zdržale do konca ter prinese z zmago 15:13 domačim navijačem veliko veselja.