Šempeter v Savinjski doloni - ŠD Šempeter

V polfinalnih obračunih sta bili uspešni regijski ekipi Ljubljane z okolico in Maribor z okolico in Pomurska regija.

Drugi dan tekmovanja v šempetru v Savinjski doloni ima organizator, odbojkarski klub SIP šempeterm, na programu še po pet tekem v vsaki kategoriji. V dopoldanskem prvem polfilanu je Ljubljanska regija z okolico premagala Koroško regijo s Celjsko regijo z 2:1 in se po 15:12 v skrajšanem nizu veselila uvrstitve v finale. Domačinke bodo tako igrale v malem finalu.

Drugi polfinale so bolje pričele Dolenjke, ki so osvojile prvi niz na 15:25. Štajerke so nato odigrale precej bolje in z rezultatom 25:12 v drugem nizu izenačile na 1:1 ter mato s 15:5 dobile še svoj drugi niz in slavile zmago ter uvrtitev v popoldanski finale.

Sledijo še tekmi za 5.mesto, 3.mesto ter FINALE.

V tekmi za tretje mesto se bosta pomerili ekipi Koroške regije s Celjsko regijo ter Dolenjska regija.  V finalu pa bosta letos igrali regijski ekipi Ljubljanske regije z okolico in Mariborske regije s Prekmursko regijo.

Rezultati  za drugi tekmovalni dan:

polfinale 1: Koroška regija s Celjsko regijo : Ljubljanska regija z okolico 1:2
polfinale 2:  Maribor z okolico in Pomurska regija : Dolenjska regija 2:1
tekma za 5. mesto: Primorska regija : Gorenjska regija

Zaključni tekmi:
za 3. mesto: Koroška regija s Celjsko regijo : Dolenjska regija
FINALE: Ljubljanska regija z okolico : Mariborska regija z okolico in Prekmurska regija