V 4. krogu 1.B DOL je bilo v Prevaljah srečanje med domačo ekipo OK Prevalje in gostjam iz Pirana.

Rezultat tekme je bil 3:1(12,19,-21,16) v korist domače ekipe. Prvi niz je do rezultata 8:6 potekal enakovredno, na kar so Prevaljčanke z močnim servisom vodstvo povečale na 16:6 in tako niz končale z rezultatom 25:12. V drugem nizu so gostje povedle in vodile vse do 15. točke, ko so domačinke izenačile in set zaključile z asom za rezultat 25:19. V tretjem nizu pa so vodstvo prevzele domačinke in vodile vse do 19. točke na kar so Pirančanke rezultat izenačile in pokazale več zbranosti v zaključku. Set se je končal z rezultatom 25:21 v korist gostij. V četrtem in hkrati zadnjem nizu povedejo gostje in vodijo vse do 12. točke. Tu z nekaj dobrimi servisi domače igralke povedejo in set zaključijo z rezultatom 25:19.
Srečanje je potekalo v prijetnem vzdušju, saj je okrog 100 gledalcev glasno spodbujalo obe ekipi.